1. Střešní nosiče
  2. Sněhové řetězy
  3. Střešní autoboxy

Doprava po celé ČR zdarma

Terra Drive 480 černý lesklý - střešní box

Výrobce: Terra Drive

Centrální sklad

skladem

Sklad Hradec Králové

do 10 dnů

Sklad Praha

do 10 dnů

Sklad Vysoké Mýto

do 10 dnů

Běžná cena:

9.990 Kč

Ušetříte:

2.320 Kč (23 %)

Vaše cena vč. DPH:

7.670 Kč

Terra Drive 480 černý lesklý - střešní box

Je možné koupit kvalitní rodinný box za nízkou cenu? Ano, odpověď je Terra Drive, velikost 480! Střešní box střední velikosti za velmi nízkou cenu.

Montáž pomocí U-profilu s křídlovými maticemi na tyče až 80mm šíře, je kompatibilní s Thule WingBar. Box je vybavený ocelovými výztuhami dna, těmito výztuhami prochází v připravených otvorech upínací U-profil. Pokud by Vám nevyhovovala připravená rozteč, lze si vyvrtat vlastní otvory. 

Střešní box Terra Drive 480 je oboustranně otevíratelný. Vybavený centrálním zamykáním s pojistkou. Před odemčením klíčem je nutné stisknout pojistku - tlačítko vedle zámku. Zajištění víka je na 3 bodech na každé straně. Zamčené zámky na protilehlé straně než která je otevírána, tvoří panty víka. Otevírejte box vždy pouze z jedné strany!!

Díky dobře zvoleným rozměrům přepraví rozměrnější předměty jako sportovní tašky, lyže, snowboardy, lyžařské boty nebo helmy, kempingové židle, rybářské pruty, nebo i některé typy dětských kočárků. Zkrátka všechno důležité, co s sebou chcete vzít na letní nebo zimní dovolenou. Nosnost boxu Terra Drive je 75 kg, objem 480 litrů. Rozměry vnější: 196x78x43 cm. Rozměry vnitřní: 190x76x42 cm. Maximální délka lyží 185 cm! Box velikostně odpovídá boxům Thule, velikosti 780. Barva: černý lesklý. Záruka 2 roky.

Objem:

480 l

Vnější rozměry (d/š/v):

198x78x44 cm

Vnitřní délka:

185 cm

Vnitřní šířka:

73 cm

Max. počet párů lyží/snowboardů:

7 párů nebo 5 snowboardů

Nosnost:

75 kg

Centrální zámek:

Ano

Otevírání:

Oboustranné

Montážní systém:

křídlové matky+U profil 80 mm

Barva:

černá lesklá

Váha výrobku:

19 kg

Nosič lyží:

Ne

Záruka:

2 roky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.